Wysyp nowości w naszym salonie

nowosci_1_.jpg

Tegoroczny maj to prawdziwy miesiąc premier i nowości w naszym salonie. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin, szczególnie, że nowości w naszej gamie zainteresują wiele osób i branż.

Najważniejszą premierą jaką można zobaczyć w naszym salonie jest niewątpliwie SUV o sylwetce coupe – Renault ARKANA. To propozycja skierowana zarówno dla rodzin jak i osób aktywnych, charakter samochodu odpowie na potrzeby wszystkich użytkowników, jednocześnie zapewniając dynamiczną i komfortową jazdą. Duży bagażnik zapewni idealną przestrzeń na wszystkie niezbędne na wycieczkę rzeczy. ARKANA oferowana jest z silnikami mikrohybrydowymi oraz hybrydowymi, dzięki czemu obniżone zostały spalanie oraz emisja dwutlenku węgla.

nowosci3.jpg

Dowiedz się więcej o Nowym Renault ARKANA

 

Prowadzisz niewielki biznes lub potrzebujesz zwinnej furgonetki? Renault EXPRESS VAN to idealna propozycja dla Ciebie! Dzięki szerokiej gamie silników, zawierającej jednostki benzynową oraz wysokoprężne i asymetrycznym drzwiom tylnym, otwieranym o 180°, pojemności użytkowej 3,3 m3 oraz długości przestrzeni ładunkowej 1,91 m (z pełną przegrodą), Express Van jest przykładem najlepszego stosunku długości ładunkowej do całkowitej długości samochodu. Dzięki składanemu siedzeniu pasażera i odchylanej przegrodzie z kraty, możesz przewieźć nawet 3,7m3  towaru. Przesuwne drzwi boczne oferują rekordową szerokość otworu bocznego wynoszącą 716 mm, znacznie ułatwiając dostęp do przestrzeni ładunkowej.  

nowosci2.jpg

Dowiedz się więcej o Nowym Renault EXPRESS VAN

 

Sezon turystyczny wystartował, branża transportowa także. To idealny moment, żeby poznać ofertę Renault na całkowicie odnowiony model TRAFIC w wersji osobowej. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na wyjątkową odmianę Spaceclass i wersję Escapade, którą prezentujemy w naszym salonie. Jest to wszechstronny samochód, który może służyć jako auto rodzinne, ale także jako mały dom na kołach, wszystko dzięki układzie foteli, który po złożeniu tworzy łóżko. Czy nie jest to idealne rozwiązanie na szybki i bezpieczny weekendowy wyjazd?

nowosci1.jpg

O nowym Renault TRAFIC oraz TRAFIC Spaceclass dowiesz się więcej już niebawem.

 

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu, gdzie znajdą Państwo wszystkie przedstawione nowości oraz do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy szczegółowo przedstawią nowe modele i zaprezentują aktualną ofertę cenową.