Likwidacja szkód

03.jpg

Byłeś uczestnikiem kolizji? Nie wiesz co robić? Spokojnie!

Masz przecież program Pomoc Kolizja 24h/7, w ramach którego otrzymasz szybkie wsparcie, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Dzwoń - 22 852 41 15, a następnie zgłoś szkodę z naszą pomocą.

 

Niekiedy zdarza się, że Państwa samochód, na skutek kolizji, wymaga naprawy blacharskiej. Dlatego zebraliśmy ważne informacje jak wygląda likwidacja szkód komunikacyjnych w naszej firmie. Robimy to dlatego, bo coraz częściej spotykamy się z nagannymi praktykami firm ubezpieczeniowych, kierujących Was i Wasz samochód do innych firm naprawczych. Ma to na celu  tylko i wyłącznie obniżenie ceny naprawy, co wiąże się z reguły z zastosowywaniem nieoryginalnych części zamiennych oraz uzyskaniem niższej stawki roboczogodziny, co z kolei może mieć bezpośredni  związek z jakością samej naprawy!

Prosimy pamiętać – po kolizji to Państwo decydujecie co dalej z samochodem i gdzie ma być naprawiany.

W razie potrzeby, na terenie naszej firmy dostępny jest całodobowy, specjalnie wydzielony i monitorowany parking, gdzie Wasz samochód może zostać bezpiecznie przechowany, a Państwo możecie zlecić nam likwidację szkody komunikacyjnej. Po przekazaniu nam pełnomocnictwa do reprezentacji, dział likwidacji szkód i doświadczona kadra, od początku do końca zajmie się poprowadzeniem Państwa sprawy.

  1. Zgłosimy szkodę ubezpieczycielowi za Państwa
  2. Wypełnimy dokumentację
  3. Umówimy oględziny uszkodzonego samochodu
  4. Wypożyczymy samochód zastępczy o wysokim standardzie
  5. Naprawimy Wasz samochód
  6. Większość spraw załatwiamy bezkosztowo

Nasz warsztat ponadto, do każdej usługi naprawy dołącza gwarancję na wykonywane czynności oraz części, które zostały użyte podczas likwidacji szkody.

Dzięki temu mają Państwo także pewność, że do wykonanej naprawy zostały użyte oryginalne części producenta, czego nie mogą zagwarantować nieautoryzowane serwisy, co jednocześnie spowoduje, że w perspektywie czasu wartość samochodu, który posiadał szkodę nie zmniejszy się w takim stopniu, jak po nieautoryzowanej przez producenta naprawie. Naprawa w naszym serwisie oznacza także spełnienie wszystkich wymogów i procedur producenckich.

W naszym warsztacie blacharsko-lakierniczym wykonujemy naprawy samochodów marek Renault, Dacia oraz innych producentów, dlatego do naszego serwisu mogą zgłosić się także posiadacze aut innych marek.

W razie konieczności zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług.

Pracujemy od: PON-PT 9.00-17.00 | SB 9.00-14.00

Wizytę możesz umówić:
TELEFONICZNIE – 56 61 10 500
MAILOWO[javascript protected email]
PRZEZ APLIKACJĘ
PRZEZ CZAT

Wysokość stawek za roboczogodzinę prac blacharsko-mechanicznych i lakierniczych stosowanych przez nasz serwis w naprawach powypadkowych kalkulowanych w systemie  Audatex i DAT:

  • RENAULT - 250 PLN netto (23% VAT)
  • DACIA - 250 PLN netto (23% VAT)
  • INNE MARKI - 250 PLN netto (23% VAT)

Mamy jednak nadzieję, że Państwa podróże będą bezpieczne oraz szczęśliwe!